HayrettinKaraman.net Site Ana Sayfasına Geçiş Facebook Sayfasına Geçiş Twitter Sayfasına Geçiş instagram Sayfasına Geçiş YouTube Sayfasına Geçiş
(Google Arama ile sayfaya gelenlere not: Yazılarda sorun varsa tarayıcınızda adresimize dokunup GiT veya ENTERe basın. Veya sayfalarımızı sadece site üzerindeki bağlantıları kullanarak dolaşın. Sorun Google kaynaklı.)
Siteden rastgele bir sayfa seçer. Hafızadaki önceki sayfaya döner Hafızadaki sonraki sayfaya döner
 


Yumurta nakli

Sizin rahminize konacak yumurtanın sahibi kocanızın nikahlı eşi olmalıdır; böyle olmazsa kocanızın spermi ile onun yumurtası nikahsız olarak birleşmiş olur, bu ise zina demektir.
Çözüm şöyle olabilir.
Teyzeniz olmaz; çünkü teyze ile yeğeni aynı zamanda aynı kocanın iki karısı olamazlar. Yabancı bir kadınla anlaşma yaparsınız. O kadın kocanızla dini nikah yaptırır, sadece yumurtası alınacağı için görüşmeleri, cinsel temas yapmaları gerekmez. Nikahlı iken yumurtası alınır, kocanın spermi ile birleştirilir ve senin rahmine yerleştirilir, sonra kocanız o hanımı boşar.
Mutlaka teyzenizin yumurtasını almak isterseniz kocanız sizi bir bain talak ile boşar, iddet dolunca teyzenizi nikahlar, cinsel temas yapmadan onun yumurtası alınır ve yukarıdaki işlem yapılır, sonra siz tekrar nikah yaparsınız.Buradaki iki mavi çizgi arası içerik site editörünce konulmuştur ve rastgele çıkmaktadır. İçeriğini onayladığımız anlamına gelmez, dikkatli davranın.

  Şu anda sayfası gösterilen kitap.
Bu Kitapta:
Önceki Başlık
Sonraki Başlık
İçindekiler
Kelime İndeksi
Site Sayfaları
Ana Sayfa
Hakkında
Makaleleri
Kitapları
Soru Konuları
Soru Listesi
Hayrettin Karaman`ın Sohbetleri
Şiirleri
Bütün site içeriğinin genel kelime indeksi.
Sitede Arama
Hayrettin Karaman'ın Siteye Son Eklenen Yazıları
E-posta
Siteyi Link ve Kaynak Gösterimi
m.HayrettinKaraman.net Mobil-Metin Versiyonu Hakkında

Facebook Sayfası:

Bulunduğunuz Sayfayı:


 
Sayfa başına gider Siteden rastgele bir sayfa seçer. Hafızadaki önceki sayfaya döner Hafızadaki sonraki sayfaya döner
   
Bu Kitapta: Önceki Başlık Sonraki Başlık İçindekiler Kelime İndeksi